Bateri

Bateri çalmak isteyen bir kişiye öncelikle bateri çeşitleri hakkında bilgi verilir. Bilindiği üzere bateriler dijital bateri (elektro bateri) ve akustik bateri olmak üzere iki çeşit olarak ayrılmaktadırlar. Sizlere eğitim kurumunda temel bateri dersi verilir ve daha sonra çalmak istediğiniz bateri çeşidine göre seviyeniz ilerledikçe en uygun şekilde yönlendirilirsiniz.

Her yaştan kişiye hitap eden enerjik tonları sayesinde oldukça sevilmekte ve eşlik ettiği her parçaya hareket kazandırmaktadır. Bateri hem müzik dünyasında yerini kanıtlamış hem de alternatif tedavi yöntemleri arasında stres attırma özelliği sayesinde yerini almıştır. Kondisyonu arttıran ve kolayca kalori yaktıran bir müzik aleti olduğunu da unutmadan ekleyelim.

Bateri sayesinde özellikle sosyal aktivitelere katılmakta zorlanan kişilerin, kurdukları müzik grupları sayesinde daha aktif ve eğlenceli insanlar haline geldikleri de görülür.

Bateri kursumuzdaki baterilerden tamamen ücretsiz olarak faydalanıp bateri çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sanat merkezinde bulunan bateriler sayesinde çalışma ve pratik yapma olanağı sizlere verilmektedir.