Konservatuvar Hazırlık

Müzik yapmak hayaliniz, ise müziği meslek edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz, bugüne kadar müzik okulu kazandırdığımız öğrencilerin arasına siz de girmek istiyorsanız henüz geç kalmadınız!

Karşılıklı işbirliği gerektiren müzik okulları, müzik öğretmenliği, güzel sanatlar ve konservatuara hazırlık derslerinde deneyimli hocalarımız “yöntem ve metodu” kendilerine ilke edinmiş çok titiz bir eğitim anlayışı ile ders vermektedir.

Türkiye’deki müzik okullarına giriş sınavlarının koşulları sürekli değişip gelişmektedir. Bu yenilik ve gelişimleri yakından takip ederek devamlı yenilenen müfradatı ile öğrencilerimize en kaliteli bilgi hizmetini sunmaya çalışmaktayız.

Verilecek olan güzel sanatlar fakültesi müzik bölümüne hazırlık eğitiminin süresi ve koşulları, öğrencinin hangi okulu kazanmak istediği ve ne seviyede olacağı ile doğrudan ilgilidir.

Müzik Okullarına Hazırlık Derslerimizin keyifli olduğu kadar belirli bir disiplin ortamında gerçekleşmesi ve öğrencilerimizin başarısı için hocalarımız yoğun bir çaba göstermektedir.

Bu güne kadar yetenek sınavla alınan okullara bir çok öğrenci yerleştiren kurumumuz kaliteyi ve başarıyı kendine görev edinmiştir.

Derslerimizi,İşitme,Ritm,Tartım,Enstrüman,Solfej,Dikte'den oluşan bölümlere ayırıyoruz.